Kültürünüz

Değerleriniz

Hedefleriniz

Aksiyonlarınız

Metrikleriniz

Kurumsal iç iletişim stratejisi için mevcut durumun fotoğrafını çekmek ve organizasyonel gereksinimler doğrultusunda paydaşlar ile kurulacak diyaloğun yöntemini oluşturmak deneyim işidir. Aldığımız aksiyonların çalışan deneyimi noktasında sağladığı faydayı doğru ve güçlü bir iç iletişimle anlatabilirsek, motivasyon ve bağlılığı sıcak tutabiliriz. Bağ zor kurulur ama kolayca zayıflayabilir. Güçlü bir iç iletişim faaliyeti için; strateji kurgulamak, planlama yapmak, tasarlanacak içeriğin yayını için mecralar yaratmak ve ölçmek gerekir.

İç İletişim Destek Ürünlerimiz

İlginizi Çekebilir...

Eğlenceli Bir İntranet Ortamı

İntranet mecramızın kullanımını artırmak istiyorsak, sürekli güncel içerikler yayımlamalı ve ilgiyi sıcak tutmalıyız. Mobil cihazlardan ulaşılabilirlik çok önemli. Üreteceğimiz içeriklerin büyük bir oranda mobil cihazlardan tüketileceğini unutmamalıyız.

Devamı...

Oryantasyon İçin Dijital İçerikler

Yakın bir tarihe kadar, işe girişlerde doldurulması gereken klasik formlar, organizasyonu anlattığımız katalog veya broşürler vardı. Geleneksel olarak kâğıda basılı olan bu formları doldurmak hem gerekli hem de zaman alıcıydı.

Devamı...

Bir Şirkette İç İletişim Neden Önemlidir?

İç iletişim, karar verme süreçlerini daha hızlı ve kolay hale getirir. İletişimin yüksek olduğu organizasyonlarda ekipler daha etkili çalışır. Çalışanlar ve yöneticiler arasındaki günlük sürtüşme ve çatışma düzeyi azalır.

Devamı...

Organizasyonlarda İç İletişim Nedir?

Şirketlerin başarılı olması, stratejileri doğrultusunda gerçekçi hedefler belirlemelerine bağlı. Çalışanlarına bu hedefleri doğru kanallardan verimli bir şekilde aktarabilen ve sonuçları ölçüp değerlendirebilen şirketler için başarı kaçınılmaz.

Devamı...