Yakın bir tarihe kadar, işe girişlerde doldurulması gereken klasik formlar, organizasyonu anlattığımız katalog veya broşürler vardı. Geleneksel olarak kâğıda basılı olan bu formları doldurmak hem gerekli hem de zaman alıcıydı.

İç iletişimde de form işleri dijitale taşındı, kullanıcılara erişim ve kullanım kolaylığı sağlandı. Katalog ve broşürler bir süre sonra yerini sunum dosyalarına, daha sonrasında ise video içeriklere bıraktı.

Organizasyonu ve işe başlanacak pozisyonu detaylarıyla anlatan oryantasyon filmleri ve animasyon videoları, insan kaynakları birimlerinin iç iletişim işlerini oldukça kolaylaştırırken, işe giriş yapan çalışanların yüksek bir farkındalıkla ilk günlerini geçirmesini sağlıyor.

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik altyapılarıyla desteklenmiş bütünsel oryantasyon projeleri ise, işe yeni başlayanlara, üst seviye bir teknoloji algısı ile, harika bir çalışan deneyimi sunuyor. Bu alanda SEKİZSEKİZ teknoloji ekibi tarafından geliştirilen 360 derece sanal interaktif ofis oryantasyonu ürünümüzün demosunu bu bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz.