Gözlükte

Bilgisayarda

Tablette

Telefonda

İsterseniz SCORM olarak LMS'inizde!

Organizasyonun kültürünü, değerlerini, hedeflerini, yol haritalarını, tesislerini, imkanlarını anlatan bir oryantasyon sunumu temelde tüm şirketlerde bulunur elbet.

Bu sunumun yapılış biçimi, eğitim/ yetenek birimlerinin kalite turnusolüdür desek abartmış olmayız.

Oryantasyon programı, işe yeni başlayan çalışanın en hızlı ve en verimli adaptasyonu sağlayacağı şekilde tasarlanır.

Bütçeye göre teknolojinin nimetlerinden yararlanmak çalışan nezdinde başlangıç puanımızı yükseltir.

Çok sayıda binası, şubesi, mağazası, kısacası bağlı birimleri olan yapılarda oryantasyon eğitimi gerçekleştirmek zordur. İşe yeni başlayanların fiziki olarak merkez eğitimlerine tabi tutulması sürdürülebilir olmaz. Uzaktan eğitim seçenekleri bu sorunu kısmen çözebilir.

 

 

 

  • 360 derece sanal ofis turu ürünümüz, oryantasyon eğitimini çok lokasyonlu yapılarda eğlenceli ve kolay hale getiriyor.
  • İşe yeni başlayan çalışan, ister bilgisayarındaki mouse ile, ister dokunmatik ekran, tablet, telefon gibi cihazlar ile, ister sanal gerçeklik gözlüğü ile istediği lokasyonu gezebiliyor.
  • Lokasyondaki yönlendirme ve uyarı tabelalarını okuyabiliyor. İlgili birimdeki bilgi afişlerine bakabiliyor, videoları izleyebiliyor.
  • Sanal ofis turu içerisinde gördüğü kişileri tıklayıp, o kişiden birim hakkında bilgi alabiliyor. Evet, dokunduğu kişi konuşmaya başlıyor😊
  • Tamamen interaktif ilerleyen bu eğitim; oyunlaştırmalar ve sınavlarla desteklenebiliyor.

Serüvene böyle bir çalışan deneyimiyle başlamanın; hızlı, etkin ve eğlenceli bir adaptasyonu mümkün kılacağı gibi, çalışan bağlılığı açısından da son derece olumlu katkısı olacaktır.