SekizSekiz Kurumsal Eğitim Kataloğunda eğitimlerinizin yer alması için birçok alternatif yöntem var.

 1. Hazırda dijital eğitiminiz varsa bu eğitiminizi kataloğumuza ekleyebiliriz.
 2. Hazırda yazılı içeriğiniz varsa bu yazılı içeriği SekizSekiz olarak dijital eğitime çevirerek kataloğumuza alabiliriz.
 3. Anlatıcı olarak dijital eğitimde yer almak isterseniz tüm eğitimi beraber oluşturabiliriz.
  Bu kurguda Metin Düzenleme, Yeşil Perde veya Dekor Çekimi, Montaj, Animasyon, Seslendirme gibi gereksinimlerin tamamı SekizSekiz tarafından planlanır, yönetilir ve karşılanır. Size tek kalan zaten uzmanı olduğunuz konuda, temelini sizin attığınız metinleri kamera önünde aktarmak olur.

SekizSekiz, eğitimin tüm pazarlama ve satış faaliyetlerini gerçekleştirir. Bu sırada Offline eğitime ihtiyacı olmayan, daha küçük gruplara eğitim isteyen kurumlar, sınıf içi veya online eğitimler için doğrudan size yönlendirilir.

Satılan her offline eğitim paketiniz için komisyon alırsınız. Komisyon oranı, SekizSekiz’in eğitimin hazırlanmasında sağlayacağı katkı oranına göre baştan belirlenir ve bu doğrultuda bir sözleşme imzalanır.

Eğitimlerinizi SekizSekiz’le dijtalleştirmeye başlamak için iletişim formumuz aracılığı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Olası sorulara cevaplarımız:

 1. Çekim yapmak zorunda mıyız?
  Hayır. Eğitim materyalleriniz hazırsa bunları kullanarak bir eğitim hazırlayıp dış ses veya anlatıcı kullanarak eğitiminizi dijitalleştirebiliriz.
 2. Animasyon eğitim hazırlayabilir miyiz?
  Tabi ki. SekizSekiz kreatif ekibi yıllardır bu tür içerikler üretiyor.
 3. Sınıf içi eğitimlerimi dijitalleştirmek mümkün mü?
  Siz yeter ki isteyin. Öncelikle editörlerimiz sizinle sınıf içi eğitiminizi metne döküyor. Ardından çekim, seslendirme, görsel düzenleme, animasyon, müzik, vb çalışmalarla final eğitimi oluşturuyoruz.
 4. Ortaya çıkan dijital eğitimi ben de satabilir miyim?
  Doğrudan satışını gerçekleştiremez ancak sitemiz veya diğer kanallarımızda yer alan eğitim tanıtımınızı paylaşarak potansiyel alıcı kurumları SekizSekiz’e yönlendirebilirsiniz. Bu kurguda üretim, pazarlama ve satışa dair tüm maliyetler SekizSekiz tarafından karşılanıyor. Size ise sadece emeğinizin karşılığını her satışta nakit olarak almak kalıyor.
 5. Eğitimimin satılıp satılmadığını nasıl bileceğim?
  SekizSekiz, altı aylık periyotlarla bağımsız bir denetim firması tarafından denetlenir ve talep etmeniz halinde sizin eğitiminizin satışına ait sayıları içerek bağımsız denetim raporu sizinle paylaşılır.
 6. Komisyon oranları nedir?
  Komisyon oranları eğitim içeriği, eğitim süresi, eğitimin potansiyel satış beklentileri, telif devir süresi ve eğitimin oluşturulması için kullanılacak kaynaklara göre farklılaşıyor. Satılan eğitimin net tutarının en az %20’sinden başlayan komisyon oranları eğitimin satış adedine göre zaman içinde artıyor.
 7. Dijital eğitimin telif hakları bende mi olacak?
  “Ben eğitimi sizin teknik imkanlarınızla hazırlayacak ve bu imkanların kullanımı için ödeme yapacağım” demeniz halinde dijital eğitimin telif hakları sizde olacak.
  Eğitim dijitalleştirilmesi, pazarlama ve satışı süreçlerinin tamamının SekizSekiz tarafından yönetildiği kurguda ise dijital eğitimin tüm hakları belirli veya belirsiz süreli olarak SekizSekiz’e devrediliyor. Bu durumda dijital eğitimi doğrudan satamaz veya kullanamaz ancak eğitime temel olan konularda sınıf içi veya uzaktan eğitim vermeye devam edebilir, eğitim metnini doğrudan kullanmamak koşuluyla aynı konuda dijital eğitimler hazırlayıp müşterilerinize sunabilirsiniz.
 8. Şirket sahibi olmam gerekiyor mu?
  Hayır. Yetkili kurumların belirlediği limitler ve mevzuat dahilinde Gider Pusulası veya Serbest Meslek Makbuzu ile ödemelerinizi alabilirsiniz. Biz de bir yandan ödemelerinizin şirket kurmanızı gerektirecek kadar yüksek olması için canla başla çalışacağız 🙂
 9. Öneri sistemi nasıl çalışır?
  Size verilen eğitmen kodu ile sisteme dahil olan her eğitmen için hazırladığımız her eğitimin her satışından eğitmene ödenen brüt tutarın %10’u kadar brüt komisyon ödemesi alırsınız. Öneriniz ile sisteme girdiğini beyan etmiş olan eğitmenlerin satışlarından kaynaklanan komisyon tutarlarınız da eğitmen ismi bildirilmeden raporlanır. Yani eğitimlerinin ne kadar satıldığını sadece eğitmenin kendisi bilir.
 10. Eğitmen değilim, SekizSekiz’le eğitim de hazırlamadım. Yine de eğitmen önerebilir ve komisyon alabilir miyim?
  Evet. Kurguya dahil olacak her eğitmene bize nasıl ulaştıklarını soruyoruz. Sizin adınızı ve iletişim bilgilerinizi vererek sisteme dahil oluyorsa bu eğitmenin satılan tüm eğitimleri için yasal mevzuat dahilinde komisyon alırsınız.