En İyi İşveren olmak kolay değil. GPTW En İyi İşveren Ödülü’nü almak da öyle!

Kuveyt Türk, aldığı “En İyi İşveren” ödülünün heyecanını çalışanlarıyla paylaşmanın en etkin yolunu buldu. Bir kişiselleştirilmiş video projesini daha hayata geçiren ve bol etkileşimli iletişim kurgusu ile çalışan bağlılığını artıran Kuveyt Türk’e bu değerli çalışmada ortak olduk:)

SekizSekiz Kişiselleştirilmiş Video altyapımız sayesinde, 4 farklı kuşağa, kendi kuşağının belirgin vakalarını anlatan görselleri gösteren videolar ilettik. Kişiselleştirilmiş videomuzda herkese ismiyle seslendik. Kişiselleştirme konusunu derinleştirmek için; anne/ baba isimleri, eş/çocuk isimleri gibi bilgilerden yararlandık. Bu zengin içerik çalışması neticesinde oluşan yaklaşık 6.000 farklı kişiselleştirilmiş videoyu bulut sistemimiz üzerinden sahiplerine ulaştırdık.

İzleme ve indirme linkleri üzerinden açılan landing page, Kuveyt Türk’ün iletişim projesinin konseptine göre tasarlanmıştı. Kendi bilgileriyle donatılmış videoyu izleyen çalışanlar bu videoları landing page üzerindeki sosyal medya butonlarını kullanarak kendi hesaplarında paylaştılar. Bu sayede proje hem iç iletişim projesi hem de işveren markası projesi haline geldi:)

Sonuna kadar izlenen keyifli iletişim videoları için çözüm Kişiselleştirilmiş Video 🙂